Music fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music fun

Forum o muzici i ostalim zabavnim stvarima
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Katastrofa sprskog fudbala

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Katastrofa sprskog fudbala Empty
PočaljiNaslov: Katastrofa sprskog fudbala   Katastrofa sprskog fudbala I_icon_minitimeČet Sep 04, 2008 10:36 pm

Evo ovako, mislim da svi znate po nešto o našem fudbalu, a takođe i zvezdinu katastforu. Gledao sam neku emisiju na B92 i tek tada se uverio šta se svodi na ime srpski fudbal, to su sve lopovi i kriminalci, a što se tiče zvezde svake godine dva nova trenera i veliki broj simpatizera ih jednostavno nevoli više kada vide šta rade, šta vi mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Glavni Admin
Admin


Broj poruka : 188
Datum upisa : 01.09.2008

Katastrofa sprskog fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Katastrofa sprskog fudbala   Katastrofa sprskog fudbala I_icon_minitimeČet Sep 04, 2008 10:42 pm

Ma sve je namešteno,kako bi drugačije zvezda pala na poslednje mesto na tabeli??To se nije desilo 50 godina.....Mislim Zveda 0-2 Javor....smešno je
Nazad na vrh Ići dole
http://musicfun.forumsr.net
RapCena
Novi član
RapCena


Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.09.2008

Katastrofa sprskog fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Katastrofa sprskog fudbala   Katastrofa sprskog fudbala I_icon_minitimePet Sep 26, 2008 10:30 am

Yzerman ::
Evo ovako, mislim da svi znate po nešto o našem fudbalu, a takođe i zvezdinu katastforu. Gledao sam neku emisiju na B92 i tek tada se uverio šta se svodi na ime srpski fudbal, to su sve lopovi i kriminalci, a što se tiče zvezde svake godine dva nova trenera i veliki broj simpatizera ih jednostavno nevoli više kada vide šta rade, šta vi mislite o tome?


Takodje,gledao sam Insajder i takodje isto shvatio,da su u fudbalu srpskom sve sami lopovi,a da su treneri i direktori marionete...
Nazad na vrh Ići dole
Dark_Angel
Super moderator foruma



Broj poruka : 60
Datum upisa : 27.09.2008
Lokacija : tus kabina jessice albe

Katastrofa sprskog fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Katastrofa sprskog fudbala   Katastrofa sprskog fudbala I_icon_minitimeSub Sep 27, 2008 7:51 pm

to sve stoji....to iz tog insajdera i tako to...i ja jesam zvezdas...ali sada prestajem da gledam domaci fudbal zbog kretena koji misle da je uros misic trebao dobiti manju kaznu.....gledacu samo srem u drugoj ligi i nikog vise
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Katastrofa sprskog fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Katastrofa sprskog fudbala   Katastrofa sprskog fudbala I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Katastrofa sprskog fudbala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Music fun  :: Sport :: Fudbal-
Skoči na: