Music fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music fun

Forum o muzici i ostalim zabavnim stvarima
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 EMINEM.......

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Admin
Glavni Admin
Admin


Broj poruka : 188
Datum upisa : 01.09.2008

EMINEM....... Empty
PočaljiNaslov: EMINEM.......   EMINEM....... I_icon_minitimeSre Sep 03, 2008 2:44 pm

Teško je zamisliti nekog dugog rep izvođača sposobnog da proizvede istu količinu besa i kontroverzi kao ovaj izblajhani odmetnik iz pestonice američke auto industrije Detroita.On tu misiju kombinuje sa uspehom ,koja se ogleda milionskim tiražima nosača zvuka,i pozicijom heroja,kako među masom pop pristalica,tako i među ljubiteljima čistog hip hopa.Proizvod sirotinje i nestabilnog porodičnog okruženja,nemilosrdnog jezika,Eminem je mnogo više od otkačenog pametnjakovića kakvim voli da se predstavlja.Iza umetnikove inventivne upotrebe rima i privlačne uvrnute pesničke ličnosti i sa njegovim više puta "Slim Shady" i "Marshal Mathers" predstavljen je mračni,psihološki složen karakter,čiji snažni,osvetnički stihovi otelovljuju sukob urbane hip hop kulture,i pozicije belog đubreta sa srednjeg zapada,sve to u neverovatno nasilnom,ali ipak apsurdno veselom svetu.Prihvatajući stripovski lik Slima Šejdija,Eminem ispreda žive i apsurdne pripovesti,koje ,sadržavajući sadističko nasilje,otkrivaju ranjeno srce ovog konflitnog karaktera,čiji se se stvarni životni bol nazire ispod površine njegovog alter ega.Upravo su ove kontradikcije doprinele da od Eminema nastane jedinstven umetnik čija popularnost prevazilazi granice između rasa i muzički žanr.
Moj omiljeni reper,i imam sve njegove albume,EP-ove,sve albime benda D12,kao i albume koje je radio sa drugim izvođačima.....Čovek je kralj,uspeo je da napravi neverovatan uspeh,i ako je belac.........U poslednje vreme je povučen sa scene,mada i ako se vrati ne verujem da će mu pesme biti kvalitetno kao pre oko 7 godina.........Ali kako god čovek je legenda i njegova muzika je obeležila godine mog života.......Šta vi mislite o njemu...?
EMINEM....... Eminem-picture-1EMINEM....... Eminem-and-nelson-mandela
EMINEM....... Eminem-eminem-1192601http://www.smh.com.au/ffximage/2007/08/01/eminem_narrowweb__300x520,0.jpg


Poslednji put izmenio Admin dana Sub Nov 01, 2008 7:10 pm, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://musicfun.forumsr.net
Nina
Novi član
Nina


Broj poruka : 14
Datum upisa : 01.09.2008
Godina : 30

EMINEM....... Empty
PočaljiNaslov: Re: EMINEM.......   EMINEM....... I_icon_minitimeSre Sep 03, 2008 5:35 pm

Bio mi je jedno vreme omiljeni strani raper...Posle Tupaca...Meni je on extra...I bas mi se svidja to sto je belac...Razbio je predrasude da su samo crnci odlicni reperi...
Nazad na vrh Ići dole
METAL KING
Novi član
METAL KING


Broj poruka : 29
Datum upisa : 03.09.2008

EMINEM....... Empty
PočaljiNaslov: Re: EMINEM.......   EMINEM....... I_icon_minitimeČet Sep 04, 2008 12:17 am

nisam neki fan, ako spominjemo rep, ja znam mnogo boljih izvodjaca(po mom misljenju)
Nazad na vrh Ići dole
RapCena
Novi član
RapCena


Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.09.2008

EMINEM....... Empty
PočaljiNaslov: Re: EMINEM.......   EMINEM....... I_icon_minitimePet Sep 26, 2008 9:33 am

Veoma dobar reper,mada mi nikad nije bio u samom vrhu,najblji beli reper na planeti,ali ne moze da se poredi sa nekoliko crnih repera Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
HBK
Član foruma



Broj poruka : 48
Datum upisa : 01.11.2008

EMINEM....... Empty
PočaljiNaslov: Re: EMINEM.......   EMINEM....... I_icon_minitimeSre Dec 03, 2008 10:05 pm

Drugi najbolji beli reper a o crnim reperima da negovorim
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





EMINEM....... Empty
PočaljiNaslov: Re: EMINEM.......   EMINEM....... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
EMINEM.......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 50 cent ili Eminem

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Music fun  :: Muzika :: Rap/Hip Hop-
Skoči na: