Music fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music fun

Forum o muzici i ostalim zabavnim stvarima
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Online game-eRepublik

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lord Blackadder
Moderator foruma
Lord Blackadder


Broj poruka : 73
Datum upisa : 01.09.2008

Online game-eRepublik Empty
PočaljiNaslov: Online game-eRepublik   Online game-eRepublik I_icon_minitimeSre Dec 24, 2008 12:36 pm

Evo ko hoce da se registruje na ovu browser igru ima link ovde: http://www.erepublik.com/

To je inace simulacija realnog zivota, Vi morate kupovati hranu i jesti, raditi, trenirati, posle se ukljucujete u ekonomiju i politiku i mozete postati najuspjesniji biznismen ili predsjednik drzave. Postoje realne drzave i predsjednici koji su igraci kao i Vi. Moguci su i ratovi, tako da trenutno nema Rusije, koja je pod okupacijom Norveske, nema Australije koja je pod Indonezijom itd. Od zemalja ex Jugoslavije nazalost postoji samo Slovenija. Hrvati ce uskoro dobiti drzavu, a sada se mi Srbi borimo za ubacivanje Srbije. Ima nas sada 100-ak u Austriji, i napravili smo svoju stranku,vojsku,kompanije itd. Zelimo da nas bude sto vise i da na kraju uzmemo vlast u Austriji i trazimo ubacivanje Srbije u igru. Eto ako hocete da igrate ovo, registrujte se u Austriju, u regiju Salzburg i dodajte mene za prijatelja - tamo se zovem Uros Zekic.

Ako neko hoce da mi pomogne, neka mi posalje svoj e-mail preko privatne poruke i ja cu mu poslati pozivnicu na njegov e-mail. Za vas je stvar ista, samo sto cu ja posle dobiti zlato kad vi dostignete odredjeni nivo. Ukoliko imate nekih problema u vezi ove igre, takodje mozete pitati mene. Pozz.
ps.kad se registrujete ovde mozete glasati za stvaranje eSrbije http://www.erepublik.com/en/forum/to...a/6#post901932
Nazad na vrh Ići dole
HBK
Član foruma



Broj poruka : 48
Datum upisa : 01.11.2008

Online game-eRepublik Empty
PočaljiNaslov: Re: Online game-eRepublik   Online game-eRepublik I_icon_minitimePet Jan 09, 2009 1:01 am

Ja sam Jovan Petrovic...
Nazad na vrh Ići dole
 
Online game-eRepublik
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sajtove free online igrica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Music fun  :: Zabava :: Video igre-
Skoči na: