Music fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music fun

Forum o muzici i ostalim zabavnim stvarima
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 TURBO FOLK

Ići dole 
+3
Lord Blackadder
Nina
Admin
7 posters
AutorPoruka
Admin
Glavni Admin
Admin


Broj poruka : 188
Datum upisa : 01.09.2008

TURBO FOLK Empty
PočaljiNaslov: TURBO FOLK   TURBO FOLK I_icon_minitimeSre Sep 03, 2008 3:10 pm

Po meni je to sramota,i nemogu da objasnim koliko me nervira.......Šta vi mislite o turbo folku (da ne kažem narodnjaci)
Nazad na vrh Ići dole
http://musicfun.forumsr.net
Nina
Novi član
Nina


Broj poruka : 14
Datum upisa : 01.09.2008
Godina : 30

TURBO FOLK Empty
PočaljiNaslov: Re: TURBO FOLK   TURBO FOLK I_icon_minitimeSre Sep 03, 2008 5:42 pm

Ne slusam i ne volim tu vrstu muzike...
Nazad na vrh Ići dole
Lord Blackadder
Moderator foruma
Lord Blackadder


Broj poruka : 73
Datum upisa : 01.09.2008

TURBO FOLK Empty
PočaljiNaslov: Re: TURBO FOLK   TURBO FOLK I_icon_minitimeSre Sep 03, 2008 9:32 pm

Admin ::
Po meni je to sramota,i nemogu da objasnim koliko me nervira.
U potpunosti se slazem sa tobom
Nazad na vrh Ići dole
METAL KING
Novi član
METAL KING


Broj poruka : 29
Datum upisa : 03.09.2008

TURBO FOLK Empty
PočaljiNaslov: Re: TURBO FOLK   TURBO FOLK I_icon_minitimeČet Sep 04, 2008 12:09 am

To nije muzika! necu sada da vam ne drzim predavanje, uglavnom to nema segmente muzike............... to je samo mlacenje para, a ja to mrzim, da bog da im svima pankeri po grobovima skakali i da imali fabrike play stationa, a deca im se bez saka radjala Smile Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
RapCena
Novi član
RapCena


Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.09.2008

TURBO FOLK Empty
PočaljiNaslov: Re: TURBO FOLK   TURBO FOLK I_icon_minitimePet Sep 26, 2008 9:55 am

E ovako:Turbo folk nikad nije bila muzika niti ce biti,prava narodna muzika je stara narodna muzika,koju i mogu da podnesem,a ne ovu novokomponovanu gde skoro svaka rec svodi na sex,pica,gacice,tangice,grudnjaci i ostalo,onda kao fine devojke,pa alo ako ste fine sto pevate ta sranja,kao sto je reko Wikluh u VB:Vama je problem jer vi 5 minuta govorite jednu te istu rec,pa mislite da je budala onaj koji u sekundi kaze 2 reci!...Znaci to je bacanje para,ma mrzi me vise da pisem,....ne podnosim Turbo Folk...
Nazad na vrh Ići dole
Michael Scofield
Novi član
Michael Scofield


Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.09.2008

TURBO FOLK Empty
PočaljiNaslov: Re: TURBO FOLK   TURBO FOLK I_icon_minitimeSub Okt 11, 2008 10:05 am

Ma bre GRAND je zakon Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Dark_Angel
Super moderator foruma



Broj poruka : 60
Datum upisa : 27.09.2008
Lokacija : tus kabina jessice albe

TURBO FOLK Empty
PočaljiNaslov: Re: TURBO FOLK   TURBO FOLK I_icon_minitimeČet Okt 30, 2008 12:43 am

evo da se razumemo...ja od folka slusam nikolu rokvica i moju drugaricu sto se takmici u zvezdama granda....ostalo ne podnosim......
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TURBO FOLK Empty
PočaljiNaslov: Re: TURBO FOLK   TURBO FOLK I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
TURBO FOLK
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Folk vs. Ostalo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Music fun  :: Muzika :: Domaća muzika-
Skoči na: