Music fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music fun

Forum o muzici i ostalim zabavnim stvarima
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Predstavljanje članova

Ići dole 
+6
Dark_Angel
RapCena
Lord Blackadder
METAL KING
Nina
Admin
10 posters
AutorPoruka
Admin
Glavni Admin
Admin


Broj poruka : 188
Datum upisa : 01.09.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeUto Sep 02, 2008 11:56 pm

Kao glavni administrator tj vlasnik,želim svima dobrodošlicu na forum.......Nov je i nema baš puno stvari ali će se to uskoro promeniti.....
U ovoj temi će se članovi predstaviti ostalima (najosnovnije stvari o sebi)....Kako se zovete,koje ste godište,odakle ste,muzički ukus itd....
Ja ću prvi:Zovem se Aleksa (Alex),živ u BG-u......Najviše slušam rock,hiphop,hard rock,poneki metal (Avenged Sevenfold)...
Sada vi i još jednom vam želim dobrodošlicu na forum,i nadam se da ćemo se lepo slagati.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://musicfun.forumsr.net
Nina
Novi član
Nina


Broj poruka : 14
Datum upisa : 01.09.2008
Godina : 30

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeSre Sep 03, 2008 5:48 pm

Cao svima...Ja sam nina,iz Sremske Mitrovice...'93.godiste...Od muzike najvise slusam rap...
Nazad na vrh Ići dole
METAL KING
Novi član
METAL KING


Broj poruka : 29
Datum upisa : 03.09.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeČet Sep 04, 2008 12:02 am

pre predstavljanja, da kazem da je ovo 15. forum koji ej navodno "o muzici"................. mislim ne shvatajte ovo licno,ali zar forum o muzici ne bi trebalo da bude iskljucivo o MUZICI, a pored toga da ima i ostalog, a ne da ima jedna tema o muzici i to je sve........................ (ovo se ja malo izdrndavam........ pust` budalu... Very Happy ) a ja sam tamo neko, slusam tamo neku muziku, zivim tamo negde, imam tamo neki bend, i tamo neko sam godiste............................................ Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Glavni Admin
Admin


Broj poruka : 188
Datum upisa : 01.09.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeČet Sep 04, 2008 12:28 am

METAL KING ::
pre predstavljanja, da kazem da je ovo 15. forum koji ej navodno "o muzici"................. mislim ne shvatajte ovo licno,ali zar forum o muzici ne bi trebalo da bude iskljucivo o MUZICI, a pored toga da ima i ostalog, a ne da ima jedna tema o muzici i to je sve........................ (ovo se ja malo izdrndavam........ pust` budalu... Very Happy ) a ja sam tamo neko, slusam tamo neku muziku, zivim tamo negde, imam tamo neki bend, i tamo neko sam godiste............................................ Smile


Dobrodošao na forum

To što ima malo tema je zbog toga što je forum počeo da radi juče,biće još dosta stvari,ovo je start.......A i nisam želeo da napravim forum samo o muzici,zato što bi se tada mnogo manji broj članova registrovao......
Nazad na vrh Ići dole
http://musicfun.forumsr.net
Lord Blackadder
Moderator foruma
Lord Blackadder


Broj poruka : 73
Datum upisa : 01.09.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeČet Sep 04, 2008 11:34 am

Zdravo svima.Zovem se Uros zivim u Pozarevcu,slusam hardrock i malo metal


Poslednji izmenio Lord Blackadder dana Čet Sep 04, 2008 8:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
METAL KING
Novi član
METAL KING


Broj poruka : 29
Datum upisa : 03.09.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeČet Sep 04, 2008 3:28 pm

Admin ::
METAL KING ::
pre predstavljanja, da kazem da je ovo 15. forum koji ej navodno "o muzici"................. mislim ne shvatajte ovo licno,ali zar forum o muzici ne bi trebalo da bude iskljucivo o MUZICI, a pored toga da ima i ostalog, a ne da ima jedna tema o muzici i to je sve........................ (ovo se ja malo izdrndavam........ pust` budalu... Very Happy ) a ja sam tamo neko, slusam tamo neku muziku, zivim tamo negde, imam tamo neki bend, i tamo neko sam godiste............................................ Smile


Dobrodošao na forum

To što ima malo tema je zbog toga što je forum počeo da radi juče,biće još dosta stvari,ovo je start.......A i nisam želeo da napravim forum samo o muzici,zato što bi se tada mnogo manji broj članova registrovao......
pa mislim da ti nije ovo pametno, ali ajde................. Very Happy
i Lord Blackadder ne kaze se metalicu, nego metal, Metallica je bend
Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lord Blackadder
Moderator foruma
Lord Blackadder


Broj poruka : 73
Datum upisa : 01.09.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimePet Sep 05, 2008 9:32 pm

quote] Lord Blackadder ne kaze se metalicu, nego metal, Metallica je bend
Smile[/quote]
Ma znam zeznuo sam se u pisanju,btw dobrodosao na forum Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
METAL KING
Novi član
METAL KING


Broj poruka : 29
Datum upisa : 03.09.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimePet Sep 05, 2008 9:43 pm

tnx
Nazad na vrh Ići dole
RapCena
Novi član
RapCena


Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.09.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimePet Sep 26, 2008 10:25 am

Marko,94 godiste,Sremska Mitrovica,slusam rep...
Nazad na vrh Ići dole
Dark_Angel
Super moderator foruma



Broj poruka : 60
Datum upisa : 27.09.2008
Lokacija : tus kabina jessice albe

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeSub Sep 27, 2008 7:27 pm

zdravo...... Very Happy ja sam igor 89 godiste iz SM sam ali iducih nekoliko godina cu ziveti u NS ...a mozda i vise...al to nije bitno...slusam sve....od Boba Sinclaira,Papa Roacha,Gevin de Grawa i tako tih pevaca do nikole rokvica i zvezda granda Very Happy ...znaci ....sve....i da....sto bi rekao alex(a)....dobar sam ja Very Happy Very Happy zaboravih reci...muzicki idol mi je jon bon jovi
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Glavni Admin
Admin


Broj poruka : 188
Datum upisa : 01.09.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeSub Sep 27, 2008 8:14 pm

Dark_Angel ::
zdravo...... Very Happy ja sam igor 89 godiste iz SM sam ali iducih nekoliko godina cu ziveti u NS ...a mozda i vise...al to nije bitno...slusam sve....od Boba Sinclaira,Papa Roacha,Gevin de Grawa i tako tih pevaca do nikole rokvica i zvezda granda Very Happy ...znaci ....sve....i da....sto bi rekao alex(a)....dobar sam ja Very Happy :Dzaboravih reci...muzicki idol mi je jon bon jovi
Dobrodošao kralju Wink Dugo ostao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://musicfun.forumsr.net
scofield
Član foruma
scofield


Broj poruka : 45
Datum upisa : 02.11.2008
Godina : 29
Lokacija : Fox River*Beograd

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeNed Nov 02, 2008 8:52 pm

filip iz beograda
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lost-serbia.co.nr
Lord Blackadder
Moderator foruma
Lord Blackadder


Broj poruka : 73
Datum upisa : 01.09.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeSre Nov 05, 2008 6:54 pm

Dobrodosao
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Glavni Admin
Admin


Broj poruka : 188
Datum upisa : 01.09.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeSre Nov 05, 2008 11:50 pm

Predstavljanje članova 206384
Nazad na vrh Ići dole
http://musicfun.forumsr.net
scofield
Član foruma
scofield


Broj poruka : 45
Datum upisa : 02.11.2008
Godina : 29
Lokacija : Fox River*Beograd

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeČet Nov 06, 2008 2:02 pm

hvala
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lost-serbia.co.nr
mc_keym
Novi član
mc_keym


Broj poruka : 6
Datum upisa : 25.10.2008
Godina : 29
Lokacija : kragujewac my hood

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimePet Nov 07, 2008 12:58 am

pa owako......ja sam Katarina iz Kragujewca sam 94 sam godishte slusham hip-hop,rap i reggae...od nasheg hopa najwishe gotiwim Marchella,Prti Bee Gee,Bwanu,Prwu postawu-od reggae hopa Very Happy itd......a od stranog cypress hill,wu tang clan,dmx,the game i to je to Smile.....MRZIM GRANDOWU DECU I ONE KOJI WOLE 50 CENTA I EMINEMA GEYA...weliki sam hater i obozawam da proziwam druge i da se swadjam i to je ukratko o meni Smile cheers cheers cheers Predstavljanje članova 89867
Nazad na vrh Ići dole
http://hip-hop-4life.forummotions.com
Lord Blackadder
Moderator foruma
Lord Blackadder


Broj poruka : 73
Datum upisa : 01.09.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimePet Nov 07, 2008 8:36 pm

pozz i Predstavljanje članova 206384 na forum
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Glavni Admin
Admin


Broj poruka : 188
Datum upisa : 01.09.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimePet Nov 07, 2008 10:40 pm

Predstavljanje članova 206384
Nazad na vrh Ići dole
http://musicfun.forumsr.net
Dark_Angel
Super moderator foruma



Broj poruka : 60
Datum upisa : 27.09.2008
Lokacija : tus kabina jessice albe

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeNed Nov 09, 2008 3:14 am

ti si poput mog brata....iste osobine imate...otprilike..slicnu muziku slusate...samo sto je on musko i 93 godiste je..btw

Predstavljanje članova 206384
Nazad na vrh Ići dole
PhoenixChild93
Novi član



Broj poruka : 17
Datum upisa : 09.11.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeNed Nov 09, 2008 4:17 pm

Marija,Beograd,93 godishte,punk rock i metal najvishe xD
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Glavni Admin
Admin


Broj poruka : 188
Datum upisa : 01.09.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeNed Nov 09, 2008 4:27 pm

Dobrodošla na forum!
Budi redovan član Predstavljanje članova 206384
Nazad na vrh Ići dole
http://musicfun.forumsr.net
PhoenixChild93
Novi član



Broj poruka : 17
Datum upisa : 09.11.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeNed Nov 09, 2008 8:55 pm

Hvala Very Happy bicu
Nazad na vrh Ići dole
HBK
Član foruma



Broj poruka : 48
Datum upisa : 01.11.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeSub Nov 15, 2008 4:37 pm

Lazar iz Panceva
Nazad na vrh Ići dole
HBK
Član foruma



Broj poruka : 48
Datum upisa : 01.11.2008

Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitimeSre Dec 03, 2008 9:46 pm

Predstavljanje članova 206384 dugo nam ostao Fico
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predstavljanje članova Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje članova   Predstavljanje članova I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predstavljanje članova
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Music fun  :: Zabava :: Ostalo-
Skoči na: