Music fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music fun

Forum o muzici i ostalim zabavnim stvarima
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Bad Copy..

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Admin
Glavni Admin
Admin


Broj poruka : 188
Datum upisa : 01.09.2008

Bad  Copy.. Empty
PočaljiNaslov: Bad Copy..   Bad  Copy.. I_icon_minitimeUto Sep 16, 2008 10:33 pm

Popularna rap grupa.......Sada da kažem nešto pto me izluđuje:70 % "zakletih i vernih fanova koji za njih ruku daju" nisu imali pojma ništa o njima pre Velikog Brata.....A sada tu nešto glume......
Solidna grupa,samo što ih sada upropastiše sa Velikim Bratom.Mnogi se nebi složili samnom,zbog popularnosti nakon pomenutog show-a,samo za kratko vreme nakon završetka grupa se raspala.....Pa vi presudite......Ja sam ih slušao mnoogo pre VB-a i bili su mnogo zanimljiviji pre
Bad  Copy.. Bcgrillz-full

Bad  Copy.. BadCopy@bug1Bad  Copy.. Bad%20copy%20foto
Nazad na vrh Ići dole
http://musicfun.forumsr.net
METAL KING
Novi član
METAL KING


Broj poruka : 29
Datum upisa : 03.09.2008

Bad  Copy.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bad Copy..   Bad  Copy.. I_icon_minitimeSre Sep 17, 2008 4:32 pm

ako moram da kazem misljnje, a hocu niej da moram Very Happy ok su oni, sve se slazem sa Alexom, ali oni su osnovani `96. i meni je Ajs Nigrutin bio zanimljiviji kao solo reper i ako nikada to nisam slusao Wink
Nazad na vrh Ići dole
Michael Scofield
Novi član
Michael Scofield


Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.09.2008

Bad  Copy.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bad Copy..   Bad  Copy.. I_icon_minitimeUto Sep 23, 2008 12:16 am

Slusao sam ih dok su bili u grupi....a sada ih slusam i pojedinacno....tacnije samo Ajsa i Skyja....
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Glavni Admin
Admin


Broj poruka : 188
Datum upisa : 01.09.2008

Bad  Copy.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bad Copy..   Bad  Copy.. I_icon_minitimeUto Sep 23, 2008 12:19 am

JEFF HARDY ::
Slusao sam ih dok su bili u grupi....a sada ih slusam i pojedinacno....tacnije samo Ajsa i Skyja....

Jadan Timbe uvek ispuši lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://musicfun.forumsr.net
RapCena
Novi član
RapCena


Broj poruka : 25
Datum upisa : 26.09.2008

Bad  Copy.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bad Copy..   Bad  Copy.. I_icon_minitimePet Sep 26, 2008 9:59 am

Ovu grupu obozavam jos od 4 razreca kad sam cuo Uno Due tre,tad sam postao njihov fan,obozavam tu grupu,pevaju o zajebanciji,ipak Ajs peva o zajebanciji,a Skyevi solo textovi su ozbiljni,dok Timjaha i ne slusam mnogo,tacnije samo dok je u Bad Copy bio....
Nazad na vrh Ići dole
Michael Scofield
Novi član
Michael Scofield


Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.09.2008

Bad  Copy.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bad Copy..   Bad  Copy.. I_icon_minitimeNed Nov 02, 2008 1:38 pm

Admin ::
JEFF HARDY ::
Slusao sam ih dok su bili u grupi....a sada ih slusam i pojedinacno....tacnije samo Ajsa i Skyja....

Jadan Timbe uvek ispuši lol!

Hahhaha jebiga...da je usao u VB sigurno bi bio popularniji
Nazad na vrh Ići dole
HBK
Član foruma



Broj poruka : 48
Datum upisa : 01.11.2008

Bad  Copy.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bad Copy..   Bad  Copy.. I_icon_minitimeČet Nov 13, 2008 12:46 am

Zna li iko de ima duksevi Bad copija vido sam da moj drug ima
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bad  Copy.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Bad Copy..   Bad  Copy.. I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bad Copy..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Music fun  :: Muzika :: Domaća muzika-
Skoči na: