Music fun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Music fun

Forum o muzici i ostalim zabavnim stvarima
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Koju vrstu muzike najviše slušate?

Ići dole 
+4
METAL KING
Lord Blackadder
Nina
Admin
8 posters

Koju vrstu muzike najviše slušate
Rock (hardrock itd )
Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_lcap38%Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
Hip hop i R'N'B
Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_lcap38%Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
Metal
Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_lcap13%Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Gotik
Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_lcap0%Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
rock and roll
Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_lcap0%Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Tehno
Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_lcap0%Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Pop
Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_lcap0%Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Pop-rock
Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_lcap0%Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Neku drugu,napišite koju
Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_lcap13%Koju vrstu muzike najviše slušate? I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 8
 

AutorPoruka
Admin
Glavni Admin
Admin


Broj poruka : 188
Datum upisa : 01.09.2008

Koju vrstu muzike najviše slušate? Empty
PočaljiNaslov: Koju vrstu muzike najviše slušate?   Koju vrstu muzike najviše slušate? I_icon_minitimeSre Sep 03, 2008 3:04 pm

Koju vrstu muzike najviše slušate?
Nazad na vrh Ići dole
http://musicfun.forumsr.net
Nina
Novi član
Nina


Broj poruka : 14
Datum upisa : 01.09.2008
Godina : 30

Koju vrstu muzike najviše slušate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike najviše slušate?   Koju vrstu muzike najviše slušate? I_icon_minitimeSre Sep 03, 2008 5:33 pm

Hip hop...
Nazad na vrh Ići dole
Lord Blackadder
Moderator foruma
Lord Blackadder


Broj poruka : 73
Datum upisa : 01.09.2008

Koju vrstu muzike najviše slušate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike najviše slušate?   Koju vrstu muzike najviše slušate? I_icon_minitimeSre Sep 03, 2008 8:49 pm

Hardrok
Nazad na vrh Ići dole
METAL KING
Novi član
METAL KING


Broj poruka : 29
Datum upisa : 03.09.2008

Koju vrstu muzike najviše slušate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike najviše slušate?   Koju vrstu muzike najviše slušate? I_icon_minitimeSre Sep 03, 2008 11:57 pm

Pa tesko je reci sta.......................... malo je nejasno pitanje, slusam sve..... a ponajvise Punk, Rock i Metal........ mada naj vise Thrash Metal......................
Nazad na vrh Ići dole
Rocker
Novi član



Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.09.2008

Koju vrstu muzike najviše slušate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike najviše slušate?   Koju vrstu muzike najviše slušate? I_icon_minitimeČet Sep 04, 2008 9:07 pm

METAL KING ::
Pa tesko je reci sta.......................... malo je nejasno pitanje, slusam sve..... a ponajvise Punk, Rock i Metal........ mada naj vise Thrash Metal......................
I ja imam isti problem !
Plazicu ja sam Acika!
Nazad na vrh Ići dole
METAL KING
Novi član
METAL KING


Broj poruka : 29
Datum upisa : 03.09.2008

Koju vrstu muzike najviše slušate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike najviše slušate?   Koju vrstu muzike najviše slušate? I_icon_minitimeNed Sep 07, 2008 10:48 pm

Rocker ::
METAL KING ::
Pa tesko je reci sta.......................... malo je nejasno pitanje, slusam sve..... a ponajvise Punk, Rock i Metal........ mada naj vise Thrash Metal......................
I ja imam isti problem !
Plazicu ja sam Acika!
znam........................... mislim trebali su staviti rock posebno, a hardrokc i metal zejedno, a punk odvojeno i da moze za vise da se glasa.............
Nazad na vrh Ići dole
Dark_Angel
Super moderator foruma



Broj poruka : 60
Datum upisa : 27.09.2008
Lokacija : tus kabina jessice albe

Koju vrstu muzike najviše slušate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike najviše slušate?   Koju vrstu muzike najviše slušate? I_icon_minitimeSub Sep 27, 2008 8:06 pm

Hardrock
Nazad na vrh Ići dole
mc_keym
Novi član
mc_keym


Broj poruka : 6
Datum upisa : 25.10.2008
Godina : 29
Lokacija : kragujewac my hood

Koju vrstu muzike najviše slušate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike najviše slušate?   Koju vrstu muzike najviše slušate? I_icon_minitimeSub Okt 25, 2008 4:57 pm

hip-hop narawno a pored hopa rap & reggae ....R`N`B ne gotiwim zato shto je to blaga mnoogoo zika i wishe wuche ka pop muzici
"klinci koji slushaju mtv drazi im je r`n`b" tako da HIP-HOP 4 LIFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Koju vrstu muzike najviše slušate? 76473 Koju vrstu muzike najviše slušate? 76473 Koju vrstu muzike najviše slušate? 76473 Koju vrstu muzike najviše slušate? 76473 Koju vrstu muzike najviše slušate? 76473 Koju vrstu muzike najviše slušate? 76473 Koju vrstu muzike najviše slušate? 76473 Koju vrstu muzike najviše slušate? 76473
Nazad na vrh Ići dole
http://hip-hop-4life.forummotions.com
PhoenixChild93
Novi član



Broj poruka : 17
Datum upisa : 09.11.2008

Koju vrstu muzike najviše slušate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike najviše slušate?   Koju vrstu muzike najviše slušate? I_icon_minitimeNed Nov 09, 2008 4:11 pm

Najvishe slusham punk,rock,metal,...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koju vrstu muzike najviše slušate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koju vrstu muzike najviše slušate?   Koju vrstu muzike najviše slušate? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koju vrstu muzike najviše slušate?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koju vrstu muzike slusate
» Sajtovi free dowload-a muzike

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Music fun  :: Muzika :: Strana muzika-
Skoči na: